כיצד להבהיר את שיערך באופן טבעי
25 ביוני 2020
איך להתמודד עם אקנה בקו השיער
25 ביוני 2020
6 דרכים לגרש שיער חוט

האם את נאבקת במקרה רע של שיער מחוטר? יש לך מקרה תמידי של "ראש מיטה" שמסרב להחזיק סגנון? אם כן, ככל הנראה, המנעולים הצולעים וחסרי החיים שלך מנסים לומר לך משהו, את צריכה לעשות שינוי בשגרת השיער שלך, להלן 6 דברים שעשויים לפתור את צרות השיער שלך.

  1. הרחק את הראש מהכרית

האם אתה מתקלח בלילה לפני שאתה הולך לישון? זה לא מומלץ לכל מי שיש לו שיער דקיק ועדין, במיוחד אם שיערך רטוב. כל מיני דברים מוזרים יכולים לקרות כשאתה ישן על זקיקי ערפילים. כדי להימנע מדמיון עם תספורת שיער-ניסוי-השתבש, מומלץ לעבור למקלחת בוקר.

  1. יבש את שיערך במהופך

הניח את המברשת. לעת עתה. כשמייבשים את שיערך עדיף להתחיל להשתמש בידיים שלך. זה ירים את השורשים ויגס את החלק הציפורן, תוך מקסימום נפח. כאשר השיער שלך כמעט יבש, אתה יכול להוציא את המברשת לנגיעות הגמר. שיטה זו היא דרך בטוחה באש להפוך שיער חוט.

  1. פיצול עם קצוות מפוצלים

קצוות מפוצלים אינם מתמזגים יחד קסום. הדרך היחידה להתמודד איתם היא לנתק אותם. למעשה, מיה אמיליו, סטייליסטית בכירה בעיר ניו יורק, מזהירה, "סוף מפוצל ימשיך להתפצל. הפיצול הזה פשוט ימשיך לגדול ולהזיק לשיער בריא."

כשמדובר על מנעולים ארוכים ובריאים, המספריים אינם האויב שלך. מומלץ לקצץ את שיערך לפחות כל שלושה חודשים – יותר אם שיערך עדין או מועיל לנזק. ההקפדה על חיתוכים רגילים תבטיח שלקצוות מפוצלים ושיער מיתר כבר לא יהיה בית בראש, ואל תדאג אם אתה זקוק ליותר מאשר רק לקצץ לנשק את כל הקצוות המפוצלים שלך. אתה תמיד יכול להוסיף אורך למנעולים שלך על ידי הצגת מספר תוספות שיער.

  1. שמנמן עם שמן ארגן

שמן ארגן הוא כמו גיבור-על לשיער יבש, מזין את זקיקיך, שומם אותם והופך את שיערך המיתר לכתר של מנעולים מפוארים. גורמים לשיער יבש מסבירים, "שמן ארגן מלא בנוגדי חמצון וויטמינים המסייעים להגדיל את גמישות שיערך ולהחזיר לחות … מעניקים לך טבע טבעי."

  1. היזהר ממסרקי פלסטיק

המסרק הפלסטי שלך אולי נראה מספיק תמים, אבל הוא או היא, למעשה, אויב לזקיקיך. על פי 10 דרכים להתמודד עם שיער סטטי, "פלסטיק לא מוליך, מה שאומר שהשיער שלך יהפוך להרבה יותר סטטי." מברשת עץ או מתכת אינה חולקת את המאפיינים הללו, ומאפשרת להם להילחם סטטי טוב יותר. לא רק שלמדת כיצד למנוע משיערך לעמוד זקוף, אלא גם למדת עובדה מדעית חדשה.

  1. החום לא חבר שלך

בעוד מקלחת חמה עשויה להרגיש נהדר על שרירים כואבים, היא קשה מאוד לשיער שלך. הורוסקופים לשיער נפילה ממליצים "להיצמד למקלחות קצרות ופושרות ולפוצץ את קווצותיך במים קרים בסוף כדי לעזור בנעילת לחות." מתן הצעות מחיר לשיער יבש ומחוטר יהיה שווה את הלם הטמפרטורה לטווח הקצר. וכבונוס נוסף, סביר להניח כי גם עורכם ייפול פחות.

הברזל המתולתל והברזל השטוח שלך מכניסים את שיערך גם לחום קיצוני, ומשאירים אותו יבש ושביר. כיצד להיפטר משיער שומני מוסיף שכשמדובר ביישור שיערך, "ככל שהשיער שלך מתוח יותר, כך הברזל שוכב לקרקפת שלך, וגורם לשמן לבוא במגע קל יותר עם המנעולים שלך." זה יוביל לכמות מוגברת של "גריז" על השיער שלך, מה שיגרום לו להראות עוד יותר מחמיר. לא משנה באיזו דרך אתה מסתכל על זה, החום הוא האויב של שיערך.

במקום לחבר מכשיר, יתכן שתוכל להשיג את הסגנון אליו אתה הולך על ידי הוספת כמה תוספות השיער הטובות ביותר לקליפ. זה לא רק יעניק לשיער שלך מראה מלא וקופצני יותר, אלא שהוא גם יעניק לשיער שלך פסק זמן מהנזק שנגרם לעיצוב.

Call Now Button0722-1600-64

חדש!

תוספות ומוצרים
להזמנה אונליין
לאתר החנות
close-link